ZŠ Praha - Koloděje

VOLBA ČLENA ŠKOLSKÉ RADY

V O L E B N Í    L Í S T E K číslo:……………..

 

            Vážení rodiče, stará školská rada ve složení Mgr. Miklová, Mgr. Trojan a Bc. Mužík skončila ke konci roku svoji činnost. Do nové školské rady byla zvolena Mgr. Šťovíčková a jmenován opět Bc. Mužík. Vy nyní máte možnost zvolit svého zástupce z řad rodičů.

V daném termínu se z Vašich řad přihlásili čtyři zájemci o práci ve školské radě. Nyní záleží jen na Vás, komu dáte důvěru, aby se stal členem školské rady za rodičovskou veřejnost na následující tři roky.

            Abychom maximálně zabezpečili transparentnost voleb, prosím vyplňte pečlivě volební lístek a zaškrtněte pouze jedno jméno.

 

Jméno a příjmení voliče:

 

 

Jméno uchazeče

Dítě má v/ve…. třídě

VOLÍM:

Mgr. Zdeněk TROJAN

2. + 4.

 

Eliška JEVIČOVÁ

2.

 

Ing. Lada HUSOVÁ

4.

 

Ing. Darina VLČKOVÁ

3.

 

podpis voliče:

 

                                  …………………………………………………………

Zpět