ZŠ Praha - Koloděje

GLOBAL TEACHER PRIZE CZECH REPUBLIC

Vážení rodiče a sympatizanti mojí nominace, díky svým blízkým a kolegyním jsem byl nominován do soutěže GLOBAL TEACHER PRIZE CZECH REPUBLIC. Jejich důvěru jsem přijal a přihlásil se. Celkem nás bylo 180 z celé republiky. Říkal jsem si, v čem jsem tak výjimečný, vždyť jsem učitel, který se snaží učit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jejich nominaci jsem chápal jako ocenění své běžné práce a tudíž jsem o průběhu soutěže ani neinformoval Vás - rodiče našich žáků. Po dnešním postupu mezi jedenáctku nejlepších, přistupuji k této soutěži s větší pokorou...

Vážení, děkuji všem Vám, kteří jste obětovali svůj čas a napsali, co si o mojí práci myslíte. Díky všem za krásná slova, kterými jste mne podpořili. V následujících týdnech mne čekají finálová klání. Pokusím se představit, jak učím, jaké jsou moje vize a čím se lišíme od jiných škol. Nezávislá komise pak rozhodne, zda moje vize školství je konkurenceschopná  Díky za držení palců a v červnu se dozvíme, jak vše dopadlo... Bližší informace najdete na https://www.gtpcr.cz/finaliste-gtp-cz-2020/S pozdravem a díky

VÁŽENÍ RODIČE, NA MEDAILOVÁ MÍSTA JSEM NEDOSÁHL, ALE I TAK SI FINÁLOVÉ ÚČASTI VELICE VÁŽÍM. DĚKUJI VÁM

https://pokusnictvi.cms.webnode.cz/album/fotogalerie/global-teacher-prize-jpg/

Mgr. Zdeněk Dolanský

Zpět