ZŠ Praha - Koloděje

DISTANČNÍ VÝUKA PODRUHÉ

Vážení rodiče, před hodinou jsme přijeli ze školy v přírodě a již se na nás valí další problém - distanční výuka. Naší škole se podařilo v minulém týdnu získat licenci na platformu WEBEX, podle které budeme s Vašimi dětmi v on-line kontaktu.

Ale  nepředbíhejme. Protože na škole v přírodě nebyli všichni pedagogové, tak teprve zítra dopoledne máme mimořádnou pedagogickou radu, kde se domluvíme, jaké předměty a kdy budeme vysílat. Pochopitelně většina z Vás  nemá s používáním Webexu zkušenosti. Zítra odpoledne sledujte prosím školní web, kde bude k dispozici podrobný manuál, jak se k Webexu přihlásit a jak ho ovládat.

Ve středu bude většina dětí unavena ze školy v přírodě, takže s domácí výukou to asi nebude slavné, a budete mít dost času na ozkoušení si aplikace. V zítřejší odpolední informaci naleznete i den a čas, kdy si děti přijdou do školy pro pracovní listy či učebnice.

Vlastní on-line výuka začně od pondělí 19. října 2020. Do té doby opakujte se svými dětmi probranou látku.

S pozdravem Mgr. Zdeněk Dolanský - ředitel školy

Zpět