ZŠ Praha - Koloděje

Informace o nákaze Covid-19 v naší škole

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že po Kolodějích se šíří množství neověřených informací a logická obava rodičů o své děti, rozhodl jsem se nečekat až do doby, kdy budu mít relevantní informace z hygieny. Chci Vás informovat, že dnes odpoledne (sobota 17. 10.) jsem byl pozitivně testován. Předcházel však tomu fakt, že od čtvrtka jsem v karanténě, protože jsem v kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Při čtvrteční žádosti o testové vyšetření jsem situaci probíral se svojí lékařkou, kterou jsem informoval o svém pobytu na škole v přírodě i o současné distanční výuce. Vzhledem k vzniklé situaci byla nařízena karanténa pouze mně a mé rodině, nikoliv zaměstancům či žákům školy. Sám jsem po mém výsledku kontaktoval mj. i náš místní úřad a poté se snažil kontaktovat hygienickou stanici. Vzhledem k jejich zkrácené víkendové pracovní době se mi to dnes nepovedlo, ale budu se opět snažit zkontaktovat hygienu zítra. V případě nutnosti zavedení jakýchkoliv karanténních opatření, Vás budu neprodleně informovat. Pevné zdraví Vám všem Mgr. Zdeněk Dolanský

 

Zpět