ZŠ Praha - Koloděje

Návrat do tříd

Středa 18. listopadu opět umožnila návrat, alespoň nejmladších žáků, do lavic. Na našem facebooku si můžete prohlédnout i pár fotogragií. Držme palce, aby hygienická hlediska umožnila i starším dětem brzké shledání s kamarády, učiteli a školním prostředím celkem.

K nástupu i starších ročníků. Škola musí počkat na nařízení MŠMT, od kdy a za jakých podmínek bude výuka probíhat, ale předpokládáme, že provoz bude podobný tomu, jaký jsme zažili na  konci loňského školního roku, s výjimkami, že třídy budou pohromadě, budou se muset nosit roušky a rozvrhy budou upraveny, protože nesmí probíhat výuka tělesné a hudební výchovy. 

Vážení rodiče, jak jste si již mohli zvyknout, ihned po vyhlášení pravidel od MŠMT škola obratem reaguje a opět se dozvíte konkrétní informace, rozvrhy a další údaje, konkretizující provoz naší školy. 

Držme palce, aby hygienická hlediska umožnila i starším dětem brzké shledání s kamarády, učiteli a školním prostředím celkem.

Zpět