Webové stránky školy

Školní webové stránky

Vývoj v IT technologiích letí nezadržitelně kupředu a to, co vyhovovalo před pár lety již je nemoderní.

Přesně tak vnímám (a dle ohlasů od Vás, vážení rodiče, nejsem sám) naše školní webové stránky.

Stránky splňují několik kritérií:

• Vzhledem k tomu, že nám je zřídil sponzor, byly bezplatné a teprve v poslední době platíme symbolickou částku za jejich vedení.
  • Hlavní strana obsahuje klíčové informace celoškolního rozměru
  • Třídní weby jsou nositeli těch nejaktuálnějších informací a nejčastěji obnovovaných fakt z dané třídy
  • Fotografie – zveřejňujeme na našich facebookových stránkách, které nepovažujeme za komunikační kanál, ale pouze za fotogalerii.

Naše webové stránky již ale zaostávají i v grafické podobě, obsahují záložky, které jsou minimálně využívané.

POJĎME TOTO SPOLEČNÝMI SILAMI ZMĚNIT.

• Pošlete nám Vaše náměty, případě printscreeny GRAFICKÉHO ZTVÁRNĚNÍ webových stránek jiných škol, které se Vám líbí,
  • Jaké ZÁLOŽKY – byste si přáli na hlavní stránce zachovat, odstranit, přidat
  • Zda fotogalerie na facebooku je dostačující nebo byste rádi měli fotografie i na třídních webech
  • Znáte někoho, kdo by nám mohl stránky, „za rozumné peníze“ vytvořit

JINÝMI SLOVY, POMOZTE NÁM, DO KONCE TOHOTO ROKU BYCHOM RÁDI VAŠE NÁMĚTY ZPRACOVALI A ZAČALI CO NEJDŘÍVE V MODERNĚJŠÍM KABÁTU.

MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA CELÝ PEDAGOGICKÝ SBOR

Mgr. Zdeněk Dolanský