UZAVŘENÍ ZELENÉ TŘÍDY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče, jak jste již byli telefonicky informování paní zástupkyní, objevil se u jednoho dítěte ze zelené třídy  pozitivní test na Covid-19.

• pozitivní test proběhl v pátek 8. ledna, dítě naposledy ve školce přítomno v úterý 5. ledna
  • hygienická stanice zatím nerozhodla o karanténním uzavření zelené třídy
  • přes víkend jsem toto řešil s pražskou hygienou, a po konzultaci i s paní starostkou, jsem se v zájmu ochrany zdraví Vašich dětí, rozhodl uzavřít zelenou třídu MŠ, až do doby závazného stanoviska hyg. stanice..
  • o víkendu jsem napsal mail na hyg. stanici s prosbou u urychlené rozhodnutí, zda bude či nebude karanténa v dalších dnech