ZŠ Praha - Koloděje

ZELENÁ TŘÍDA OPĚT OTEVŘENA

 

Vážený pane řediteli,

 

epidemiologickým  šetřením, nebyl zjištěnými informacemi  z dnešního dne vyhodnocen rizikový kontakt ve Vaší školce, kde byla pozitivně testovaná osoba na  COVID-19 (1 dítě zelené třídy), která byla naposledy ve školce 5.1. 2021, proto Vám doporučujeme, aby jste informoval rodiče dětí/zaměstnance, kteří byli v nějakém kontaktu (ALE NE RIZIKOVÉM) o výskytu COVID-19 ve Vašem  zařízení a předal toto sdělení:

 

Rodiče dětí/zaměstnanci školky by měli sledovat  zdravotní stav dětí/svůj zdravotní stav  minimálně po dobu 10 dnů od posledního kontaktu s pozitivní osobou (tzn. do 15. 1. 2021), a v případě klinických obtíží ihned telefonicky kontaktovat pediatra/praktického lékaře a sdělit mu, že dítě/zaměstnanec  byl  v  kontaktu s osobou, u které byla prokázána přítomnost SARS-CoV-2.

 

 

S pozdravem,

 

 

ANDREA RÖSLEROVÁ

ODBORNÝ REFERENT HYGIENY DĚTÍ A MLADISTVÝCH

 

Měšická 646/5, 190 00 Praha 9

andrea.roslerova@hygpraha.cz

ID datové schránky: zpqai2i

www.hygpraha.cz

 

      

Zpět