Zasaď strom do školní zahrady

je to tady! dlouho očekávaná a slibovaná společná akce výsadby Vašich stromů, navíc sázení dalších keřů a solitérních stromů, které byly pořízeny z grantu Magistrátu hl. m. Prahy, má již stanovený svůj "den D".

V sobotu 27. února 2016 v 9.30 hod. začínáme. Sázíme za každého počasí.

Sejdeme se všichni ráno na zahradě, kde se každý dozví podstatné informace k průběhu výsadby a doprovodným tvůrčím aktivitám pro Vaše děti.

S sebou svačinu, vhodné oblečení a boty, lopaty a dětské lopatky, konve a konvičky.
Oběd a pití bude zajištěno.

Pozvánku na dobrovolnickou akci najdete v příloze.

Sejít se společně na téměř dokončené zahradě a zasadit strom bude jistě velkým lákadlem pro všechny:) Stanete se tak součástí něčeho VELKÉHO...Podpoříte dobrou věc.

Těšit se budeme na Vás a Vaše děti.

PS: Můžeme Vám již pošeptat, že naše zahrada je mezi těmi, kterou čeká úspěšné dokončení?! A pokud Vás zajímá, jak se s pomocí Nadace Proměny a dalších partnerů podařilo naši zahradu proměnit, uvidíte už brzy v novém časosběrném filmu...Trailer spustíte na Youtube v odkaze https://www.youtube.com/watch?v=Rpfhb-J7484