VELETRH KROUŽKŮ A VOLNÉHO ČASU PRO PRAHU 21

"Spolek Klánovice SPOLU, o.p.s. ve spolupráci s Masarykovou ZŠ v Klánovicích, MŠ Klánovice a letos nově i ve spolupráci s pracovní skupinou pro Neformální a zájmové vzdělávání MAP Prahy 21 pro vás připravil nabídku zúčastnit se 7. ročníku Veletrhu kroužků a volného času pro Prahu 21 -  prezentačního odpoledne volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé s bohatým doprovodným programem.

Představení nabídky volnočasových aktivit proběhne ve středu 6. září 2017 od 15,00 do 18,30 hodin v prostorách ZŠ Klánovice u Haly Starosty Hanzala v Klánovicích.

Cílem akce je usnadnit rodičům a dětem výběr kroužků a kurzů pro školní rok 2017/2018 a rozvíjet aktivity na podporu aktivního trávení volného času. Aby se děti na akci nenudily, bude pro ně navíc připraven atraktivní doprovodný program v podobě dílen a soutěží. Komerční zóna v podobě stánků nabídne prodej školních a sportovních potřeb, knížek a dalších nezbytností pro školáky. V party stanech po areálu si budou moci návštěvníci dopřát dobrou kávu, čerstvé džusy a limonády anebo lehkou zdravou svačinu. Ukázky a možnosti aktivit i pro důchodce s bohatou tombolou. Připravavena bude pro děti i ukázka policejní a požární techniky vč. ochutnávky kulinářských specialit ze školní jídelny místní MŠ.

Těšíme se na Vás.

Organizační tým Veletrhu kroužků a volného času pro Prahu 21 a pracovní skupinu pro Neformální a zájmové vzdělávání MAP Prahy 21"