ZŠ Praha - Koloděje

KOLEM OKOLO KOLODĚJ 2018

Už se připravujete na jízdu kolem okolo Koloděj? Děláte správně, protože letošní rodinný cyklo okruh, na všem co má kola a kolečka, se poveze ve jménu Jsi šikula. Staň se hrdinou aneb bude příležitost, jak se na cestě za poznáním vyjádřit svým srdcem.

Co víc? Den bude plný novinek, překvapení a fantastických výher. Proč?

 

V sobotu 9. června od 14 hodin budeme totiž společně slavit! Jedeme na kolech už 5 let! Tento rok slaví i celá naše republika 100 let od svého vzniku. A na žádné pořádné oslavě nesmí chybět zábavný animační program, živá hudba, bohatá tombola, výborné jídlo a pití (pozn. pro malé návštěvníky zdarma), příjemní lidé i skvělá hravá atmosféra cílového happeningu na přírodní školní zahradě.

Jste zvědaví, co můžete zažít? Přijeďte se pobavit, s rodinou si zasportovat, poznat nová místa i sousedy a ve finále vyhrát 3 zbrusu nové sportovní koloběžky v různých velikostech

 

Jedeme za každého počasí :) Přejeme šťastnou cestu :)

 

Pozn: Registrace ke startu na okružní jízdu možná od 14 do 15hodin u brány Kolodějovy zahrady života. Cílový happening se sousedským posezením navazuje od 16 hodin až do pozdního večera.

tým Zažít SPOLU

 

Zpět