DUBÁNCI - 5. 11. 2018

ZAŽÍT SPOLUz.s., Ateliér MALUJEME SPOLU, ZŠ a MŠ Koloděje

za finační podpory MČ Praha-Koloděje

PONDĚLÍ  5.11.2018 NECHTE DĚTI DÉLE V DRUŽINĚ :-)

DÍLNIČKA DUBÁNCI

Z KLÁNOVICKÉHO LESA OPĚT V KOLODĚJÍCH

kreativní tvoření - již 3.ročník dílniček inspirovaných výtvarníkem a grafikem Petrem Václavkem

5.11.2018 – 15hod školní jídelna –zváni jsou  děti, rodiče, učitelé (nejen pro děti z družiny)

Kreativní dílnička – vytvoř si svého DUBÁNKA a jiné věci z přírodnin, DUBÁNKY vytvoříme a následně děti z kroužku dětského fotografování vyfotí vyrobené DUBÁNKY  v přírodě na zahradě školy. Vstup volný.

Součástí dílničky bude i ukázka malování podzimních motivů akvarelovými barvami paní Jiřinkou Kučerovou s návodem, jak nejlépe na to, můžete si vyzkoušet a prohlédnout  výtvarné práce této autorky

Dubánky vystavíme a poté si je děti budou moci odnésti domů :-) Fotografie našich prací opět zašleme panu Václavkovi k publikaci na jeho webu www.dubánci.cz :-)