2. zasedání Školské rady - 3. května 2011

Na jednání ŠR byl opět pozván i ředitel školy.

ŠR konstatovala:

• že v současné době se podařilo sestavit velmi kvalitní pedagogický sbor. Škola v současné době, dle ředitele školy, prožívá jedno ze svých nejlepších období.
  • se blíží konec jejího volebního období
  • hodnocení školy a výroční zprávu již bude projednávat nově složená ŠR

ŠR byla informována:

• o zajištění školy v přírodě ve Svoru, bylo vyhověno rodičům ze 3. třídy a děti budou ubytovány v bungalovech, nikoli v chatkách
  • ředitel školy zajistí návrhy kandidátů z řad rodičů a následnou volbu zástupce do ŠR
  • ředitel školy zajistí volbu kandidáta za ÚMČ
  • ředitel školy informoval o problémech, vyplývajících z nedostatečného rozpočtu na ONIV (učební pomůcky, nemožnost dalšího vzdělávání ped. pracovníků apod.)
  • přesto škola zakoupila nové lavice a židle do budoucí první třídy, a nové dva prvky na školní hřiště
  • kritický stav mají školní skříňky v šatně

Ředitel školy poděkoval ŠR za vynikající spolupráci po celou délku volebního období.