ZŠ Praha - Koloděje

3. jednání stravovací komise

Zápis z jednání Stravovací komise 7. 4. 2016

 

Zúčastněni: p. Dolanský, pí Ženatá, pí Volemanová, sl. Chalupská

 

 

  1. Během dubna se každý týden uskuteční „duel“ – do jídelníčku budou zařazena jídla, která v hlasování dětí vyšla jako neoblíbená, proběhne opět hlasování a porovnávání, zda jídla tentokrát chutnala dětem více.  

 

  1. V květnu se bude vařit na základě hlasování dětí, 3 dny v týdnu se do jídelníčku zařadí jídla z TOP 20, 2 dny doplní paní Volemanová, aby byl jídelníček vyvážený.

 

  1. Červen bude ve znamení vaření podle receptů našich maminek, každá třída donese určitý počet receptů od maminek, paní Volemanová z nich vybere vhodná jídla.

 

  1. Jediný nedostatek, který máme, je, že nejsme aktivní v psaní blogu, je nutné to napravit a zapracovat na tom. Psát na blog bude každý z komise, pan ředitel zašle přístup.

 

  1. Paní Ženatá chválí velikonoční balíček pro děti, všechny dobroty z balíčku zkontrolovala, zda jsou vyhovující, pro příště ale navrhuje dát dětem menší množství, ale ještě kvalitnějších věcí.

 

  1. Na konci dubna se sejde paní Ženatá s paní Volemanovou a budou opět kontrolovat potraviny, zda neobsahují škodlivá „éčka“.

 

  1. Proběhla informace od pí. Volemanové o spolupráci s okolními farmáři.

 

 

 

Zapsala: Bc. Tereza Chalupská

Zpět