Hlasování, jak nám chutná

Děti již půl roku hlasují o tom, jak jim chutnalo hlavní jídlo. Aby i pro ně byla zpětná vazba, že toto hlasování má význam, připravila stravovací komise nové aktivity:

v dubnu - DUEL - v každém týdnu se uvaří jedno jídlo, které dříve děti ohodnotily nejnižším hodnocením. Porovnáme výsledky hlasování. V případě opětovného negativního ohodnocení bude jídlo napříště z jídelníčku vyřazeno.

v květnu - TOP 20 - z tabulky dvaceti jídel, která se umístila mezi nejoblíbenějšími, budeme každé pondělí, středu a pátek vařit. Po zbývající dva dny se budou vařit jídla tak, aby byl jídelníček vyvážený.

v červnu - RECEPTY NAŠICH MAMINEK - děti přinesou oblíbené recepty ze svých domovů a paní kuchařky z nich vyberou ta,jídla, která se dají realizovat i ve školní kuchyni.