ZŠ Praha - Koloděje

1. zasedání ve školním roce 2016/2017

Zápis ze schůzky stravovací komise konané 3. 11. 2016

Snaha o získání bronzové medaile je na velice dobré cestě, příští týden jde pan ředitel a paní Volemanová na předávání ocenění. Ocenění budeme prezentovat na veřejnosti (web, nástěnky).

V současnosti budeme usilovat o kvalitu dodávaného maso – ideální by bylo odebírat maso od menších farmářů, paní Volemanová zjistí podrobnější podmínky.

V boji o stříbrnou medaili se zaměříme na nebezpečná éčka – koncem února projde paní Ženatá s paní Volemanovou sklad potravin a zjistí, zda potraviny obsahují nebezpečná éčka a popřípadě navrhnou další řešení.

Mikulášské balíčky – v letošním roce dostanou děti adventní kalendář a perník. Paní Ženatá vznesla dotaz, zda by nemohl být balíček složený pouze z jedné kvalitní čokolády, od rodičů se doslechla, že děti obsah balíčku nechtějí jíst. 

Vaříme podle maminek – do konce listopadu budeme vybírat od rodičů recepty na jídlo, které mají děti nejraději a 1x týdně budou paní kuchařky podle těchto receptů vařit. Recept, který se použije, se bude losovat, poslední slovo bude mít ale vždy kuchyň.

Paní Volemanová navrhla další aktivitu – Barevný den/týden – uskutečníme na jaře. Složení jídla bude podle barev – žlutá, červená, zelená, bílá, oranžová.

 

Zapsala: Bc. Tereza Chalupská

 

Přítomni:

Mgr. Zdeněk Dolanský

Marta Volemanová

Jana Ženatá

Bc. Tereza Chalupská

Zpět