Tento týden byl plný zážitků. Naším hlavním tématem byla výprava za exotickými zvířaty. Děti poznávaly zvířata na obrázcích, hledaly cestu včeličce, seznámily se s písní „Pět minut v Africe“, poslechly si příběh „O mlsné žirafě“ a vyrobily si hlavičku žirafy z papírového talířku. Celým týdnem nás provázelo také cvičení a hry, kde jsme zvířátka plně využily.

Navštívilo nás divadélko s veselými pohádkovými písničkami, ve středu nás navštívil Ondra a v jeho dílničce si děti vyrobily rámeček na obrázek, který jsme poté společně vytvořily. Pro děti to byl skvělý zážitek, práce je moc bavila a měly velkou radost z toho, že se jim rámeček na obrázek podařilo vyrobit.

Děti opět pracovaly na tabletech a tentokrát se seznámily i s prací na notebooku. Na tabletech si děti vyzkoušely Pexeso – hledání stejných obrázků a na notebooku skládaly obrázek z několika částí.

A jako vždy nás i tento týden čekaly vycházky, stavby domečků z kamínků, pohybové hry a závody, ale také třeba počítání stromů.

Hezký víkend přejí Vaše paní učitelky