Dnešní dopoledne bylo motivováno dokončením naší námořnické hry. První hra vycházela z přečteného textu a odpovědí na dotazy týkající se článku. Využili jsme naše Glejty námořníků a díky nápovědě rozluštili morseovkový text. Po svačině jsme vyrazili na sluníčko a zahráli si kuličky. Novinkou bylo seznámení se s hrou. V třísetové bitvě zvítězila děvčata nad chlapci. Rozdali jsme si poslední hodnosti, povýšili některé námořníky na korvetní admirály a děti obdržely diplomy. Samozřejmě nejzajímavější částí bylo hledání pokladu. Děti rozluštily šifru a vyzvedly si bohatý poklad, který se podařilo získat díky ochotným rodičům. Mnohokrát děkuji i Vám, kdož jste nám poslali sladkosti a jiné drobné odměny. Nezbyl ani bonbón… Odpoledne se dokončí i celotáborová hra a začínáme balit. Děti se již těší domů.