Tento týden se sluníčko činilo a jaro nastoupilo v plné síle. I nám rozkvetla celá třída. Děti poznávaly z obrázků kytičky nejen ze zahrádky, ale i z louky a také keře. Ve výtvarném koutku jsme si namalovali krásný voňavý šeřík, pampelišky a dokonce jsme i kytičky lepili. Zpívali jsme s klavírem, užívali si cvičení a her a plnili úkoly ze Sokolíka. Navštívilo nás také divadélko Koloběžka s krásnou pohádkou ze dvorku. Na magic boxu jsme si pouštěli pohádky včelích medvídků a pohádku o Makové panence a motýlu Emanuelovi. Hledali jsme také pomněnky, z kterých měla věneček víla Amálka.

Opět si děti vyzkoušely práci na tabletech, kde měly tentokrát za úkol správné umístění obrázků do stínů, poskládat puzzle a správně smíchat barvy a podle předlohy vybarvit obrázek.

Celý týden jsme si užívali sluníčka na zahradě, děti si hrály a stavěly na pískovišti s kyblíky, bábovkami a nákladními auty. Dokonce nás tam navštívila i krásná zelená ještěrka. Malovaly křídami na chodník, klouzaly se na skluzavce a hrály si v domečku a mašince.