Ježíšek už na nás vykukuje všude, kde se dá. V pondělí jsme se sešli s dětmi z ostatních tříd v sále a pokusili se přivolat Ježíška koledami. Podařilo se! Zvoneček nás přilákal zpátky do třídy a děti se mohly vrhnout na nadílku. Odpoledne jsme se sešli s dětmi i rodiči na vánočních dílničkách, kde jsme společně zdobili ozdobičky a vánoční stromeček. Děkujeme rodičům za účast a příjemné odpoledne. Ve čtvrtek nás ještě navštívilo divadélko Koloběžka s vánoční pohádkou. Celý týden jsme si užívali nových hraček, zpívali jsme koledy, tančili, vyráběli dárečky a přáníčka a mlsali cukrovíčko, které nám přinesly maminky. Četli jsme také několik vánočních pohádek a koncem týdne se podívali na to, jak se připravují na Vánoce Pat a Mat.

Všem přejeme klidné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví.

Marcela a Hanka