Každý den – čtení /společně si ve Slabikáři kroužkujeme stránku/ + dobrovolné doplňovačky, které

posílám přes WA a děti je doplňují do Slabikáře, vždy to kontrolujeme následující den

– psaní v písance/ vždy 1 stránka denně/, to je důležité, rozhodně to nestíháme v online výuce

Jiné úkoly – z matematiky a prvouky nedávám, stíháme to při výuce.

Pro zkvalitnění online výuky vašich dětí doporučuji postupně je naučit při pokynu – Promítám! zvětšit obrazovku na Rozvržení/ v pravém horním rohu/ – 3. řádek –zaměření a promítaná učebnice se jim objeví přes celou obrazovku. Umí to starší děti a někteří prvňáčkové už na mě taky volali, že to našli v pravém rohu obrazovky. Pošlu vyfocené přes naši třídní skupinu a zítra bychom to mohli vyzkoušet. Pokud to někomu nepůjde, nic se nestane, ale bude mít malý obrázek. Myslím, že to zvládneme, Slabikář by si to zasloužil a děti jsou v technice vynalézavé.😉

Hodnotím zejména aktivitu při výuce, vyvolávám zejména ty, kteří se přihlásí. Takže nejvíce známek bude mít ten, který se bude často hlásit a plnit i dobrovolné úkoly./třeba naučit se básničku/