• provoz ŠD 6.30 – 17 hodin
  • platba na úhradu neinvestičních provozních nákladů je 400 Kč – měsíc. Zajistit lze i kratší pobyt (ranní) za 100 Kč – měsíc. Vybírá pí. hospodářka..
  • prosíme rodiče, aby si do 12.00 hodin nevyzvedávali děti, jsou na obědě! Stejně tak od 13 do 14 30 probíhá v jednotlivých odděleních řízená činnost, nebo můžeme být na vycházce.
  • dejte, prosím, svým dětem věci na převlečení (tepláky, apod.) pro odpolední činnost na hřišti.
  • zvonek pro 1.  oddělení družiny je u vchodu do ŠD (z boku budovy) a pro 2.a 3. oddělení u hlavního vchodu do školy, nemůžete-li se dozvonit, jsou děti na hřišti, případně v tělocvičně. Obejděte, prosím budovu.
  • v případě silné naplněnosti ŠD mají přednost žáci nejnižších ročníku.
  • rodiče jsou povinni vyzvedávat si dítě včas ze ŠD. V mimořádných případech opoždění – informovat telefonicky vychovatelky ŠD.
  • v případě opakovaných pozdních vyzvednutí dítěte ze školní družiny může ředitel školy docházku dítěte zrušit – viz. školní řád.
  • pokud musí vaše dítě odejít z družiny dřív než je uvedeno na zápisním lístku, je nutná písemná omluvenka podepsaná rodiči.

Platba za školní družinu

• Cena – 400,- Kč / měsíc
  • Platbu za školní družinu („školné“) se vybírá během školní roku bezhotovostně převodem na účet školy 19-249 338 349/0800.
  • Pokyny, jak zařídit převody (číslo účtu, variabilní symbol, datum převodu, částku) dostanete písemně na začátku školního roku.

Školní vzdělávací program družiny

Přihláška do ŠD na poslední den školního roku 20/21

Vážení rodiče, pokud budete mít zájem, aby Vaše dítě po rozdání vysvědčení navštívilo školní družinu, prosíme Vás o písemné vyjádření o Vašem zájmu. Odevzdejte ho nejpozději do 25. 6. k rukám pí. vychovatelek. Školní družina by byla poslední den do 12.00 hodin. Oběd nutno přihlásit.