Svátek matek si dozajista všechny maminky zaslouží za všechnu péči, starost a lásku, kterou nám dávají. A proto jsme i my ve školce tento týden věnovali maminkám. Povídali jsme si o tom, co všechno pro nás maminky dělají a jak se starají o rodinu. Také jsme si říkali, jak poznáme, že nás má někdo rád a proč máme rádi členy naší rodiny. Snažili jsme se popsat, jak maminka vypadá a každý potom zkusil svoji maminku namalovat. Děti se pokoušely poznat, kdo ještě může být maminka (teta, babička..). Procvičovali jsme písničku o Človíčkovi, četli pohádky a předškoláci plnili úkoly spojené s tématem. Ve středu jsme ještě stihli polodenní výlet do zooparku na Karlštejně, který se dětem velice líbil a ve čtvrtek za námi do školky přijelo Divadlo Koloběžka s pohádkou.

Maminkám jsme vyrobili hezké dárečky a společně jsme pro ně připravili malé překvapení.

Všem maminkám přejeme krásný svátek a ty nejsladší pusinky od svých dětí. https://photos.app.goo.gl/jh6vk7t4CbKXix4F6