Kytička pro maminku💐💐

Slovo „máma“ je většinou první slovíčko, které dítě vysloví. Svátek matek si dozajista maminky zaslouží za všechnu tu péči, starost, lásku, co nám dávají, a hlavně za to, že nám dali život. A proto jsme i my ve školce tento týden věnovali maminkám. Povídali jsme si, co všechno pro nás maminka dělá a jak se o rodinu stará. Kdo ještě může být maminka?(babička, teta..) Jak poznáme, že nás má někdo rád a proč máme rádi my členy rodiny. Jak vypadá naše maminka? – tu si děti namalovaly a nakreslily na dotazníčky, naučili jsme se novou písničku „Človíček“, řekli jsme si spoustu básniček o maminkách i pohádek. V týdnu nás opět navštívila „pohádková babička“ a četla krásné příběhy o zvířátkách. Nezapomínali jsme ani na pohyb a na předškolácké úkoly. A aby si snad maminky nemyslely, že na ně děti zapomněly, vytvořily jim krásné dárečky- doufáme, že se budou líbit! PŘEJEME VŠEM MAMINKÁM KRÁSNÝ 8. KVĚTEN A TY NEJSLADŠÍ PUSINKY OD SVÝCH DĚTÍ. 🙋‍♀️🙋

https://photos.app.goo.gl/vgSBwEhWzE4d61oV6