Během tohoto týdne měly děti možnost se seznámit s lidovými zvyky a tradicemi, které jsou spojeny s Masopustem. Celý týden jsme si užívali radosti a veselí. V úterý se ve školce konal karneval, kde se sešla spousta krásných masek. Děti soutěžily, tančily, hrály hry a užívaly si jeden druhého. Celá akce byla velmi vydařená a děti si karnevalové dopoledne moc užily, kromě drobných odměn si domů odnesly spoustu zážitků. Tímto také děkujeme rodičům za spolupráci při přípravě karnevalových masek. Ale úterým týden nekončil!! Čekalo nás ještě tvoření obrázků, seznámení s masopustními pohádkami, spoustu sportovního vyžití a proběhnutí na čerstvém vzduchu. Předškoláčci opět nezaháleli a pilně se připravovali na školu. Pro děti bylo připravené ještě jedno překvapení- školáci ze čtvrté třídy naší ZŠ přinesly našim dětem vlastnoručně vyrobenou knihu pohádek, kterou nám přišly s panem ředitelem předat, přečíst pohádku a pohrát si s námi. Na oplátku jsme školákům namalovali obrázky, které budou alespoň na malou chvíli zdobit prostory čtvrté třídy.

https://photos.app.goo.gl/5Cvic55ecppnXBmX8