Pondělí 27.6.

1. vyuč. hodina – Prvouka2.- 4. hodina třídnické práce – vyklízení šuplíku (děti si odnesou kufřík s výtvarnými potřebami)                                              – rozdání obrázků za celý školní rok – vybavte děti velkou igelitovou taškou na obrázky
Úterý 28.6.

Vyklízení šatní skříně – vybavte děti taškou (některé děti mají ve skříňce mnoho oblečení)Děti si mohou přinést Společenskou hru + koukneme na pohádku

Středa 29.6. – VÝLET DO DUBČE 

Procházka k Podleskému rybníku, kde dětem zakoupím zmrzlinu (uhradím z třídního fondu). V Dubči závěrem navštívíme dětské hřiště. U dětského hřiště je papírnictví, kde si děti mohou něco koupit (papírnictví je vybavenou všemožnými maličkostmi a sladkostmi).

  • Děti přijdou ráno do třídy. Odjíždíme busem 111 ze zastávky Koloděje v 8:11h. Návrat do školy na oběd.
  • S sebou: batoh – svačina, pití, kapesníky, kapesné na nákup v papírnictví – není povinné – dle Vašeho uvážení

Čtvrtek 30.6.

Rozdání vysvědčení (vybavte děti deskami), konec vyučování v 8:45h. 

Kdo má zájem tento den o družinu odevzdá vyplněnou přihlášku pí. vychovatelce (poslala Vám ji po dětech).

Kdo má zájem tento den o oběd, nahlásí pí. hospodářce Křivkové.