Paní Zima kraluje, ale nám se tento týden vyhýbá velkým obloukem a zanechává za sebou jenom bláto, vítr a déśť. A tak nám místo zimních radovánek nezbylo nic jiného než si na paní Zimu zahrát sami! Děti vytvářely spoustu krásných sněhuláků, ledních medvědů a dokonce namalovaly i paní Zimu. O zimě jsme se naučili novou písničku, četli zimní pohádky a příběhy a vytvářeli vločky a sněhuláky z plastových víček, které se dětem nesmírně povedly!! Také jsme plnili úkoly na tabletech, ve skupinkách na koberci a na předškoláky každý den čekal pracovní list. Nechybělo ani každodenní cvičení, pohybové hry a na přání jsme pátek zakončili jógou. Na čerstvém vzduchu se děti proběhly nejen na zahradě , ale i na kopci a určitě jsme si všichni i bez paní Zimy týden užili báječně.

https://photos.app.goo.gl/KPncN9XHEqQHtJW3A