Pro život, ne pro školu se učíme.

Vážení rodiče,

moc Vám všem děkuji za krásné dárky, které mi dnes na rozloučenou předaly děti. Přeji Vám všem krásné léto, pevné zdraví, hodně radostných zážitků, klidu, pohody. Jsem ráda, že jsem Vás všechny poznala a budu ráda, když se ještě někdy uvidíme. Vaše Jarka Králová

Dobrý den,
ráda bych pozvala Vaše rodiče a děti na odpolední program Bedýnka příběhů z Kazachstánu.Konečně můžeme realizovat prezenčně a program proběhne v sobotu 12. června od 14:00 do 15:30 na zahradě Masarykovy ZŠ v Újezdě.Akce je zdarma a součástí programu je ochutnávka kazašských pokrmů.
Bedýnky příběhů jsou naším dlouhodobým projektem, který realizujeme zejména v rámci multikulturní výchovy.Pokud Vás zaujaly, více informací naleznete zde:https://inbaze.cz/multikulturni-vzdelavaci-programy-pro-ms-a-1-stupen-zs/

Vážení rodiče, prosím o vyplnění dotazníku

Vážení rodiče a vážení studenti 5. ročníku,

od pondělka, 24. května začínáme rozvrhem, kterým jsme začínali tento školní rok 2020/2021. Prosím, zapište si nebo si zapamatujte (hlavně děti):

<Pondělí> /AJ /ČJ / MA / VL/ ČJ/ ČJ/

< Úterý> /AJ /MA /TV /ČJ / oběd /VV / PČ/

< STŘEDA > /AJ/ ČJ /PŘ /TV /HV/

< ČTVRTEK > / ČJ /MA /VL /MA /INF/

< PÁTEK > /AJ /ČJ /MA /ČJ/

Vážení rodiče, posílám Vám odkaz na výuku on-line platforma WEBEX:

https://zs-kolodeje.webex.com/zs-kolodeje/j.php?MTID=m86fd7f4d8cc26cb23fa5accf24fe15c8

Číslo schůzky :121 714 3741