Už zítra se opět uvidím se svými už druháčky na hodině angličtiny. Budeme se setkávat 2x týdně a zdokonalíme naše dosavadní znalosti. Opět se vrátíme do našeho Academy Star Pupil´s Book, kterou mám vybranou u sebe a ke všem lekcím přidáme další zásobu slovíček. Současně s tím se budeme učit anglickou abecedu v nové knize Alphabeth Book, kterou děti v pátek dostaly. Prosím podepsat a obalit a nosit obě knihy současně. Doufám, že dětem ještě zůstaly kapsy se slovíčky, budeme tam přidávat další.

Po každé probrané kapitole už bude písemný test/ spojování, vybarvování, kroužkování/ a samozřejmě budu také hodnotit ústní aktivitu v hodině. Domácí úkol bude ve čtvrtek – obrázkový slovníček – dětem vysvětlím.

Prosím rodiče o dohled na přípravu pomůcek na pondělí a čtvrtek. Děkuji. V případě potřeby se na mě klidně obraťte.