V pátek 3. září pojedeme poprvé na plavání. Plavecký výcvik je povinný, omlouvají se pouze závažné zdravotní důvody, které musí být doloženy lékařskou zprávou. Zítra dětem rozdám potvrzení o zdravotní způsobilosti, které podepíší rodiče. Prosím všechny papíry ( plavání, družina, obědy) vrátit vyplněné a podepsané hned ve čtvrtek 2. září. Na plavání se odjíždí v 8 hodin, proto je nutné, aby děti přišly nejpozději v 7,50 hod. S sebou batoh se svačinou, pití, plavky, mýdlo, ručník, koupací čepice, popř. bazénová obuv.. Dále je potřeba velká igelitová taška na venkovní boty. .Mýdlo a ručník je také nutné dát do igelitové tašky. Po návratu do školy budeme mít HV a čtení, učebnice necháme v zásuvce ve škole.