Dopravní tématika je velmi důležité téma, které provází člověka celý
život. Spolu s dětmi jsme si připomenuli formou her, vypravování a vysvětlování, jak se máme chovat na silnici a na přechodu pro chodce, když jedeme na koloběžce, tříkolce či na kole nebo jdeme s rodinou na procházku. Co znamenají barvy na semaforu? Jaké máme různé druhy dopravních prostředků a dopravních značení, proč nosíme reflexní vestu a cyklist. helmu při jízdě na kole. Na dopravní prostředky jsme si i zahráli několik pohybových her, děti plnily dopravní úkoly na tabletech, i v předškoláčcích ….Teď se už určitě nikdy nezapomenou pořádně rozhlédnout, když budou přecházet silnici! Ve středu nás navštívily babičky nejen odpoledne při velikonočních dílničkách, ale i před odpočíváním, aby nám přečetly krásné pohádky z lesa. A aby dětem narostly pořádné svaly, plnily dalšího Sokolíka – skákání přes švihadlo, jak jim to šlo se můžete podívat na krátkém videu v příloze!

https://photos.app.goo.gl/H4jzCUdecqsBAfKUA