Tento týden jsme si povídali o tom, že letní prázdniny už klepou na dveře, a tak se blíží nejoblíbenější část roku. Povídali jsme si o tom, kam děti pojedou, ale i tom, kam by se jednou chtěly podívat, ale také třeba čím vším můžeme na prázdniny cestovat. Při společných aktivitách jsme se snažili, abychom si poslední společné chvíle náležitě užili. Hráli jsme oblíbené hry, na koberci tvořili společné stavby, zpívali písničky a kreslili obrázky s prázdninovým tématem. Ještě naposledy v tomto školním roce nás navštívilo i divadélko.

Na úterní odpoledne jsme s dětmi nachystali pro rodiče malé překvapení v podobě tanečního vystoupení jednotlivých tříd MŠ spojeného s pasováním našich předškoláčků. Děti si odpoledne báječně užily a to i díky několika hodným maminkám z oranžové třídy, které pro všechny nachystaly skvělé občerstvení. Děkujeme 🙂

https://photos.app.goo.gl/98TiT338K768mpW17