Vážení rodiče, na nový školní rok prosím o kontrolu a doplnění výtvarného kufříku: hadřík, kelímek na vodu, staré tričko (zástěra), štětec plochý č.10, sada kulatých štětců, lepidlo v tyčince (Kores, Herkules), voskové a vodové barvy, pastelky, ubrus na lavici odpovídající velikosti. Mazací tabulku máme z minulého roku, ale je třeba doplnit dvě funkční fixy.

Pomůcky na TV – sportovní obuv se světlou podrážkou, cvičební úbor na ven i do tělocvičny

Penál -2 pera, pastelky základních barev, tužka č. 2, 3, ořezávátko, guma, nůžky s kulatou špičkou, krátké pravítko

Pracovní sešity – ve druhé třídě se již pracovní sešity platí, počítejte s částkou kolem 700,- Kč, ostatní sešity budu nakupovat dle potřeby z třídního fondu. Dále prosím o jedno balení papírových kapesníků (tahací v krabičce).

Děkuji za spolupráci LŠ