Do žákovské knížky jsme si zapsali akce v příštím týdnu:

1.6. – Den dětí bez výuky, stačí batůžek, svačinu a sport. oblečení. Uvidíme podle počasí – ráno bychom mohli začít hrami na hřišti a v 10, 00 h nám začíná avizovaný on line přenos divadelního představení z Divadla v Dlouhé, proto se přesuneme do třídy.

2.6. – Jsem u lékaře, supluje paní vychovatelka Pavlíčková – normální výuka.

3.6. – Fotografování tříd.

4. – 11. 6. – Sběr papíru – prosím, přinesme co nejvíce, ať máme peníze na knížky pro děti na závěr roku. Děkuji předem.

ČJ – ve Slabikáři procvičujeme čtení slabik s ě až do strany 77 a písanku č. 4 dopíšeme do konce.

M – budeme opakovat sčítání a odčítání do 20 s přechodem desítky, neúplné příklady/rovnice/, jednotky délky – m, objemu – l a hmotnosti – kg. Pracovní sešit 3 jsme už dokončili, takže budu dětem kopírovat různé prac. listy.

PRV – Rok – Měříme čas, Kolik je hodin ? – naučíme se čtvrt, půl, tři čtvrtě, celé hodiny s pomocí papírových hodin ve škole. V PS vyplníme strany 72 – 73.