Dobrý den, vážení rodiče,
dnes jsme dělali:
MA – zkoušení dělení se zbytkem 2, 3 – viz. příloha. Na základě toho, že se jedná o novou látku, nehodnotila jsem horšími známkami než jedničkami popř. dvojkami. V pondělí již zcela naostro.( dnes 19 jedniček, 1 jedna mínus)     – oříšky pro rychlé děti – učeb. str. 60/2 (11 jedniček)                                         – učeb. str. 60/3 (7 jedniček)GEO – nová látka: Přenášení úseček – učeb. str. 11 – zápisy posílám v příloze
ČJ – pokračování ústního zkoušení – souvětí – větné vzorce souvětí (5 jedniček) – v pondělí pokračování ve zkoušení     – učeb. str. 18/2 – společně ústně     – pracovní sešit 14/3 – společně 
PRV – nová kapitola – LIDSKÉ TĚLO – téma: Každý jsme jiný – učeb. str. 33
DOMÁCÍ ÚKOL: do pátku 9. 4. – pracovní sešit 28 – test – prosím o foto (WA či e-mailem)
Děkuji za spolupráci.
Hezký víkend.
Klára Popelková