Dobrý den, vážení rodiče,
dnes jsme dělali:
ČJ – opakování určování mluvnických kategorií sloves, procvičování vzorců souvětí, určování slovních druhů      – pracovní sešit str. 96/4,5    – učebnice Alter str. 123/2 – ústně    – vzorce souvětí – viz. příloha    – slovesa – ústní procvičení – viz. příloha
DOMÁCÍ ÚKOLA: učebnice Alter str. 129/5
MA – procvičování písemného +- a násobení mimo obor malé násobilky – tajenka – viz. příloha     – násobení mimo obor malé násobilky – viz. odkaz – děti mohou využít na domácí tréninkhttps://www.onlinecviceni.cz/exc/pub_list_exc.php?id=11526&action=show#selid
     – učeb. str. 26/7 – slovní úloha – společně do sešitu – viz. příloha
DOMÁCÍ ÚKOL:  učeb. 25/2 (z každého sloupce sedmý a osmý příklad) + 26/9  (z každého sloupce sedmý a osmý příklad)
Děkuji za spolupráci.
Hezký den.
Klára Popelková