Dnešní výlet, a to i přes nepřízeň počasí, se moc povedl. Už jízda autobusem s úpravou pro dálkové cesty byla zážitkem a to to teprve všechno začalo. Areál Staré Hrady měl pro všechny hladové cestovatele připravené hezké zázemí, kde jsme se nejdříve posilnili před dalším programem. Jako první jsme navštívili domácnosti všech pohádkových postav jako jsou vodníci, obři, draci, čerti a jiná strašidla. Chvílemi jsme se i trošku báli, ale bylo to jen takové šimrání u pupíku. 🙂 Potom se nás ujala čarodějnice a všichni jsme dostali instruktáž lítání na koštěti a hned nato jsme se proletěli po nádvoří, včetně paní učitelek, které tímto alespoň trošku potrénovali na nedělní lety. 🙂 Nakonec nás čarodějnice vzala do svého obydlí na půdě, ke kterému vedlo 73 schodů.

Po takovém zážitku všem jaksepatří vyhládlo a tak jsme opět zasedli k baťůžkům se zásobami s jídlem.

Bohužel bylo docela chladné počasí a nebylo se kde ohřát a protože už jsme si všechno prohlédli, raději jsme nasedli do našich autobusů a jeli jsme domů. Páni řidiči nám autobus krásně vyhřáli, takže někteří se i po cestě domů hezky prospali.

Ve školce jsme pak dojedli všechno co nám zbylo – hlavně sušenky a jiné pamlsky. Byla by přece škoda se s tím nosit zpátky domů. -:)

https://photos.app.goo.gl/Kv6gU7D1GpWt2BvcA