Milí rodiče, jak jsem už avizovala, poskytuji Vám závěry dnešní pedagogické rady.

Informace též naleznete na aktualitách školy.

Od 12.4. začínáme dle nařízení rotační výuku. Příští týden pokračujeme v distanční výuce podle najetého modelu. Prezenční výuku zahajujeme 19.4., což je sudý týden školní výuky. Rozvrh zůstává stejný jako byl. Bez TV a HV.

Příští týden se měly konat třídní schůzky. Opět budou formou individuální konzultace na dálku- mail, telefon, v případě Vaší potřeby 17-18 hod. Jinak další týden se uvidíme, potřebné můžeme vyřešit osobně.

OD 19.4., KDY DĚTI NASTOUPÍ NA PREZENČNÍ VÝUKU, BUDOU V PONDĚLÍ A VE ČTVRTEK TESTOVÁNY. MY BUDEME MÍT ODBĚROVÉ MÍSTO ZA TŘÍDOU. DĚTI SI BUDOU ODBĚR PROVÁDĚT SAMOODBĚREM. DOPORUČENÁ JE VAŠE ASISTENCE . DĚTI PŘIJDOU DO ŠKOLY 7,20. PROSÍM O VČASNÝ PŘÍCHOD. DĚKUJI.

NA OBĚD BUDEME CHODIT V 11 HODIN. VYUČOVÁNÍ KONČÍ V 11,35. PAK JDOU DĚTI DO ŠD. PROSÍM O INFORMACI, ZDA VAŠE DÍTĚ BUDE PO VYUČOVÁNÍ V DOBĚ PREZENČNÍ VÝUKY NAVŠTĚVOVAT ŠD. DĚKUJI.

Doufám, že jsem na nic nezapomněla. Kdyžtak budu informace doplňovat nebo se na mne obraťte. Děkuji, zvládneme to 🙂