Omlouvám se za pozdní zprávy, ale tento den byl velmi hektický. Dopoledne jsme si zahráli poslední hry o Astrony, rozloučili se s lanovým centrem na kopci za hotelem a po obědě vyrazili na vytouženou bobovou dráhu. První jízdu jsme absolvovali ve dvojicích – se mnou a druhé jízdy již byly zcela pilotovány dětmi. Bohužel dorazila ještě jiná škola v přírodě, tak jsme si každý zajezdili jen dvě jízdy. Někteří si pak vyzkoušeli i obří trampolínu. Vyúčtování plus neutracené peníze za jízdy předám paní učitelce třídní. Nyní se děti vrátily ze závěrečné diskotéky a mne čeká dlouhá noc v roli nočního dozoru. Zítra již psát nebudu, protože bychom měli v deset hodin vyrazit směr domov, kde Vám předám Vaše děti, které byly vynikající a hlavně „přežily“ ve zdraví.