V tomto týdnu jsme se podívali se skřítky do lesa. Poznávali jsme lesní zvířátka na obrázcích, povídali si o tom, jak žijí, kde v lese bydlí a také si vyrobili sovu a ježka. A protože les není jen o zvířatech a skrývá i další tajemství, nechybělo ani čtení pohádek, lepení a malování muchomůrky, napodobování zvířat a prohlížení obrázkových knížek. Každý den nás provází cvičení, hry, tanečky a zpívání s klavírem. Tento týden se děti naučily básničku „Veverky“ a seznámily se s novou písničkou „Myši a kocouři“. Ve třídě mají děti dostatek času nejen na hry, puzzle a stavebnice, ale i na pohybové aktivity nebo vykreslování omalovánek. Počasí nám zatím stále přeje a tak naplno využíváme naše pískoviště a zahradu.

Krásný víkend vaše paní učitelky