A taky že joooo. Celý týden jsme prožili sportováním a to ve většině případech venku, protože počasí nám přálo. I svačinky jsme stěhovali na zahradu. Tedy v takovém případě to vlastně není svačinka, ale piknik. 🙂 Do školky jsme se chodili jen ochladit. Utužili jsme vztahy s některými dětmi z Oranžové třídy, které prožily tento týden s námi ve Žluté třídě. Především klukům udělal radost i pan školník, který zařídil dvě velké obří hromady nového písku, ve kterých se krásně kutalo.

Ani kulturu jsme nenechali stranou, hned v pondělí za námi přijelo divadlo s pohádkou Jak se Barborka ztratila.

A nakonec ještě připomínám tablo dětí, které odchází do školy. Visí v obchůdku s květinami v Kolodějích. Hezký víkend.