Pondělí 19.4. – hurá!

Sejdeme se venku na našem místě za popelnicemi v 7:20. Otestujete se s panem ředitelem v naší třídě. Já testuji páťáky v multifunkční učebně. Na 2.- 4. hodinu budete potřebovat: penál, nůžky, lepidlo na papír, složku na vysvědčení, dobrou náladu, sportovní oblečení na hřiště/zahradu. Vrátíte v pořádku: učebnici MAT 1. díl, učebnici VL modrou Odevzdáte…

Prezenční výuka 4. třídy od 19.4.2021 každý sudý týden

Prosím o zaslání informace do 12.4.2021, zda děti přihlášené do družiny budou mít o odpolední družinu zájem v době prezenční výuky (sudé týdny). Kroužky se nekonají, min. účast je 5 přihlášených čtvrťáků (nesmí se míchat třídy). Ranní družina není z hygienických důvodů možná. Od 12.4. do 16.4. se učíme ještě přes Webex, pak pokračujeme takto…

POZOR, ČERVENÁ – aktivity předškoláků v MŠ

Tématem prvního týdne po návratu předškoláků do školky bylo vše, co souvisí s dopravou. Děti se učily poznávat některé dopravní značky, pojmenovávaly a třídily dopravní prostředky podle různých kritérií (např. k čemu slouží, kde se pohybují – voda, vzduch, silnice..), seznamovaly se se základními pravidly bezpečnosti pro chodce (správné přecházení na přechodu, co znamenají barvy…

Hezký víkend a v pondělí 19. dubna v 7 hodin 20 minut u vchodu do družiny nashledanou :-) Dnes je pátek, 16. dubna a sněhový poprašek venku

se nikomu nelíbí. V geometrii jsme opakovali rýsování čtverce pomocí úhlopříček, potom jsme se naučili rýsovat šestiúhelník za pomoci kružítka a trojúhelníka s ryskou. V češtině jsme si zopakovali psaní yý/ií ve vyjmenovaných slovech na str. 25 v učebnici a následovalo opakování slovních druhů na str. 110/114 cv. 3a). Přírodověda – Třídění živých organizmů str.…

Na pondělí 19.4.

Připomínám dřívější příchod. testujeme 7.20. Dětem jsem připomněla , aby měly do školy na pondělí pomůcky na M!!!!! Dětem jsem nepřipomněla, že mají mít dokončený a s sebou druhý díl pracovního sešitu z M. Připomínám básničku z minulého týdne. Pěkný víkend a těším se v pondělí nashledanou 🙂

Zvířecí maminky a miminka

Ahoj děti, stále se nemůžeme společně sejít v naší třídě, proto posíláme další náměty a úkoly. Tento týden si budeme povídat o zvířecích maminkách a jejich miminkách. Zvířátka můžete pozorovat venku na vycházce, ale i v zoologické zahradě. Obrázky – poproste rodiče, aby vám otevřeli následující odkaz s obrázky zvířat. Zkuste je pojmenovat a říct, jak se jmenují…

Pondělí 19.4. – hurá!

Sejdeme se venku na našem místě za popelnicemi v 7:20. Otestujete se s panem ředitelem v naší třídě. Já testuji páťáky v multifunkční učebně. Na 2.- 4. hodinu budete potřebovat: penál, nůžky, lepidlo na papír, složku na vysvědčení, dobrou náladu, sportovní oblečení na hřiště/zahradu. Vrátíte v pořádku: učebnici MAT 1. díl, učebnici VL modrou Odevzdáte…