VLAŠTOVIČKO, LEŤ

Jak název napovídá, tématem tohoto týdne byli naši ptáci. Formou nejrůznějších aktivit se děti blíže seznamovaly s některými z našich nejznámějších ptáků. Učily se je správně pojmenovat, poznávaly čím se živí, nebo zda na zimu opouští domov a odlétají do teplých krajin. Kromě výtvarných činností a pohádek na toto téma se děti také naučily novou…

Plán na AJ 25.10.:

Budeme se věnovat svátku Halloween, takže, kdo má tu možnost přinést si masku nebo obléknout se do strašidelného kostýmu, tak to při AJ využijeme a naučíme se koledu Trick or treat! Určitě ale použijeme také slovíčka v deskách a nový pracovní sešit. Jinak, prosím, ještě nezaplatilo 12 dětí, ráda bych už peníze před prázdninami odevzdala.…

25. a 26.10. !!!

Vážení a milí rodiče, dnes nesou děti lísteček, a je též na stránkách školy, s informací k pondělí a úterý příštího týdne. Požádám do pátku o zpětnou reakci , zda Vaše dítě přijde či nepřijde do školy, abych mohla připravit podle počtu dětiček program na tyto dny. Děkuji za spolupráci 🙂