Angličtina k 29.9.

V pondělí 3.10. by děti měly mít 3. a 4. hodinu program o psech. Ať si s sebou i přesto vezmou angličtinu, kdyby program z důvodu nemoci neproběhl. Děkuji. PB s. 16/3 konverzace s obměnami, s. 17 celá (17/3 přepsat do Numbers) WB s. 13 celá, s. 14 na pondělí 3.10., s. 15 na čtvrtek…

Angličtina 7.9.

Vážení rodiče, dnes jsme si s třeťáky založili nové sešity na angličtinu – tzv. Numbers a Jaguar- a podepsali Pupil´s book (učebnici) a Workbook (pracovní sešit – lze využít i digitální verzi viz 1. strana vnitřní obálky). Většina dětí dnes přinesla průhlednou podložku do učebnice a černý tlustý fix (viz aktualita na webu třídy ze…

Pomůcky 4.A

Vážení rodiče budoucích čtvrťáků, 1. září se nám nezadržitelně blíží… Jak jsem již psala v příspěvku z 30.6., nakupte dětem, prosím, na ČJ 3 sešity 523, na Informatiku jeden sešit A4 bez linek. Školní sešity na MAT a AJ jsem již dětem pořídila za 50 Kč/žáka. Budeme stále potřebovat tlustý černý mazací fix (white board),…

Pomůcky na VV a PČ od 6.9.2022

Vážení rodiče, prosím o kontrolu a doplnění výtvarného kufříku: anilínky/vodovky, tempery, paleta, hadřík, štětce různé tloušťky, české voskovky, fixy + černý tlustý fix, lepidlo, Herkules, špejle, černá tuš, noviny, kelímek na vodu, ochrana lavice a pracovní triko/zástěra. Nůžky a kvalitní pastelky mají děti v penále. Pokud má někdo z rodičů možnost přinést materiály na tvoření,…

PRVOUKA

Probrané učivo : učeb. do str. 11, prac. seš. str. 9/1 PROSBA: Vážení rodiče, dohlížejte na přípravu dětí – začaly se množit nesplněné úkoly. Dnes jsem dětem domluvila a vysvětlila postihování za nenošení úkolů. Úkoly jsou vždy v pracovním sešitě. Za nenošení úkolů budu muset zapisovat zapomínání do ŽK. Některé děti pro jistotu neměly na prvouku…

Sběr

Od 30.září do 7.října probíhá sběrová soutěž starého papíru. Kontejner bude připraven u školy, balíky můžete přivézt kdykoliv. Napište mi, kolik kg dítě odevzdalo. Napsat můžete na lísteček, mailem, sms .Peníze budou třídám rozděleny podle umístění. Děkuji LŠ

Divadélko – O zachráněné panně aneb řemesla na hradě

Dnes nás navštívilo první divadlo v tomto školním roce. Pohádka plná písniček a her byla o zvídavém kominíkovi, který hledal klíče k začarovaným zámkům, aby zachránil krásnou pannu z věže hradu. Kovář procvičil s dětmi logopedii a motoriku, kuchařka rytmus a sluchovou paměť a švec vyzkoušel, zda děti umí zavazovat tkaničky. Celou pohádkou nás provázely…